Firma Foks Trade współpracuje z licznymi lokalnymi producentami. W stałej ofercie naszej firmy znajduje się mąką i cukier, lecz w celu jak najlepszego dopasowania asortymentu do oczekiwań konsumentów wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Polski Cukier

Znany od dziesięcioleci.

To cukier polecany między innymi do słodzenia gorących, czy chłodnych napojów, pieczenia ciast i ciasteczek, przygotowywania przetworów. Znajduje szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Jest to najpopularniejszy, klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności.

Dlaczego nasz cukier?

Polska marka, która wyróżnia.

Jakość produktów firmy Foks Trade jest dla nas najważniejsza. Pragniemy zapewnić naszym odbiorcom najlepszy możliwy produkt w atrakcyjnej cenie. Produkt pochodzi z Polski.

Mąka

Czym jest i po co się ją stosuje.

Produkt powstały w wyniku silnego rozdrobnienia ziarna zbóż. Cechuje się drobną granulacją i sypką konsystencją. W zależności od rodzaju zboża z którego otrzymano mąkę może być zastosowana do różnych celów – spożywczych, paszowych lub przemysłowych. Powszechnie używana do produkcji pieczywa, wyrobów cukierniczych oraz makaronów.